Previous
Previous Product Image

Lysobact Complete Spray 30ml

Original price was: L 588.00.Current price is: L 550.00.
Next

Tylol 500mg x20 tablet

L 74.00
Next Product Image

Cetilar Oro x20 bustine

L 3,550.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Nga përvoja e Cetilar® vjen një produkt revolucionar: i vetmi suplement ushqimor me Estere Cetylated (CFA). Esteret e cetiluara ose acidet yndyrore të cetiluara (CFA) janë një përzierje e patentuar e acideve yndyrore me origjinë bimore që, në formulimet për përdorim topik, kanë demonstruar efektivitetin e tyre në reduktimin e dhimbjeve muskulo-skeletore.

Çdo paketë e Cetilar® Oro përmban 20 thasë 10 ml të shpërndarjes në gojë.

Të gjitha produktet në gamën e Cetilar® janë të certifikuara Play Sure Doping Free, pasi ato janë pajisje mjekësore pa asnjë substancë dopingu dhe për këtë arsye janë veçanërisht të përshtatshme për njerëzit që ushtrojnë sporte në çdo nivel.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cetilar Oro x20 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?