Previous
Previous Product Image

Lysobact Complete Spray 30ml

Original price was: L 588.00.Current price is: L 550.00.
Next

Tylol 500mg x20 tablet

L 74.00
Next Product Image

Cetilar Crema 50 ml

L 2,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Cetilar® Crema ndihmon masazhin duke ndihmuar aftësinë e kyçeve dhe lëvizjes në sëmundjet e kyçeve mbi bazën e osteoartritit. Në këtë mënyrë masazhi redukton simptomat e dhimbshme në kyçe dhe muskuj skeletorë, duke e bërë atë të dobishëm edhe në rastin e lëndimeve sportive.

PËRBËRËSIT
Ujë i pastruar, cetil miristat, glicerinë, alkool cetil, gliceril stearat, vaj ulliri (olea europaea), glikol butileni, triglicerid kaprilik/kaprik, vaj kajsie (prunus armeniaca), dyllë blete, fenoksietanol, acide trietanolamike, acide trietanolamike izopropil miristat, etilheksilglicerinë, vaj gruri (triticum vulgare), eter perfluoro polimetil izopropil, butilhidroksitoluen, acetat tokoferil.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cetilar Crema 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?