Previous
Previous Product Image

Forreac Baby Sciroppo 150ml

L 1,320.00
Next

Buonerbe forte x 30 tableta

L 1,200.00
Next Product Image

ESI Batteril 900 x30 tablet

L 1,750.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Batteril 900 është një suplement ushqimor që rekomandohet për fëmijët mbi 12 vjeç dhe të rriturit. Është treguar për mbështetjen e imunitetit. Ai përmban:
Ekstrakti i farës së grejpfrutit – që është i dobishëm për ekuilibrin mikrobik.
Vaji i pemës së çajit – ndihmon në mirëfunksionimin e traktit respirator.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ESI Batteril 900 x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?