Previous
Previous Product Image

Klorane Soap cream 100g

L 550.00

Homnes Silk Soap Aloe Vera 100g

L 1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Sapun me aromë Aloe Vera artizanal, i prodhuar sipas proçesit tradicional të sapunifikimit të ftohtë. I pasur me proteina natyrale të mëndafshit dhe aminoacide. Hidraton, zbut lëkurën dhe nxit prodhimin e kolagjenit. Përhapeni në lëkurë dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Homnes Silk Soap Aloe Vera 100g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?