Previous
Previous Product Image

Yovita Plus – Fermente laktike për përmirësimin e tretjes

L1,405.00
Next

Magne D’oro x 20 bustine

L1,000.00
Next Product Image

Andorex 200ml

Original price was: L420.00.Current price is: L380.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Andorex Collutor është një lëng për shurup të përdorur për pastrimin e gojës dhe zorrëve. Përdoret zakonisht për të pastruar dhe për të mbrojtur gojën nga bakteret dhe për të përmirësuar freskinë e frymëmarrjes.

Kjo mund të përdoret si pjesë e rutinës së përditshme për higjienën orale. Për përdorim të saktë dhe të sigurt, rekomandohet të ndiqni udhëzimet e prodhuesit dhe të mos e përdorni më shumë sesa sa rekomandohet në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Andorex 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping