Previous
Previous Product Image

Ducray Diaseptyl 125ml

L1,200.00
Next

Fresh Breath Spray Pharma Lead 30ml

L400.00
Next Product Image

Sanatux 200ml

L1,250.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Sanatux Cough Syrup është një produkt i kompanisë M Pharma, i cili përdoret për trajtimin e simptomave të kollës. Përfshin një formulë të pasur me substancat aktive që ndihmojnë në zbutjen e fytit dhe në lehtësimin e kollës. Me një permbajtje prej 200 ml, ky shurup është i shijshëm dhe i lehtë për t’u përdorur. Si me çdo produkt tjetër, është e rëndësishme të ndiqni udhëzimet e përdorimit të rekomanduara nga prodhuesi ose nga profesionistët e kujdesit shëndetësor për efektivitetin maksimal dhe sigurinë tuaj. Për më tepër informacion, konsultoni ambalazhin e produktit ose kërkoni këshillë nga një farmacist ose mjek.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sanatux 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping