Previous
Previous Product Image

Biolane Baby Skin Fragrance Spray 200ml

L900.00
Next

Klorane Bebe Eryteal Spray 75ml

L1,400.00
Next Product Image

Uriage Bebe Peri-oral Care 30ml

L1,350.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Bebe Peri-oral Care është një produkt i dizajnuar veçanërisht për të kujdesur për lëkurën e ndjeshme rreth gojës dhe zonës peri-orale të fëmijëve. Kjo formulë e butë dhe e pasuruar është e përshtatshme për të trajtuar irritimet dhe problemet e zakonshme të lëkurës që ndodhin në këtë zonë.

Përmban një kombinim të kujdesshëm të ingredientëve të buta dhe të pastruesve, të cilët ndihmojnë në zvogëlimin e skuqjes, irritimit dhe inflamacionit të lëkurës së ndjeshme. Formulimi i kësaj kremi është i pasuruar me elementë të cilët ndihmojnë në rikthimin e hidratimit të lëkurës, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për trajtimin e problemeve të ndryshme të lëkurës.

Paketimi në sasi prej 30ml e bën atë të përshtatshme për transportim dhe përdorim gjatë udhëtimeve, pushimeve, apo përdorimit në shtëpi. Bebe Peri-oral Care është zgjedhja e duhur për prindërit që duan një produkt të cilin mund ta përdorin me besim për të trajtuar dhe kujdesur për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve në zonën peri-orale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Bebe Peri-oral Care 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping