Previous
Previous Product Image

Nuxe Eclat Anti Aging 50ml

Original price was: L6,900.00.Current price is: L6,500.00.
Next

Klorane Shampoo with Peony 400ml

L2,000.00
Next Product Image

Vichy Ideal Soleil 50+ 50ml

Original price was: L3,700.00.Current price is: L3,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem mbrojtës nga rrezet UV me faktor 50. Formulë velvet, hidratuese për 24 orë. Rezistente ndaj ujit .Lëkura duket më e butë dhe më rrezatuese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Ideal Soleil 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping