Previous
Previous Product Image

Lierac Teint Perfect Skin 30ml

L 3,950.00
Next

Vichy Dercos Shampoo Anti dandruff Refill 500ml

L 3,200.00
Next Product Image

Vichy Dermablend SPF 35 30ml

L 3,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: , ,

Description

Vichy Dermablend SPF 35 është një fondacion korrësues me mbrojtje ndaj rrezeve UV, i cili ofron një mbulim të lartë dhe një përfundim natyral. Formuluar nga marka e njohur për kujdesin e lëkurës, ky fondacion është i përshtatshëm për të mbuluar defekte të ndryshme të lëkurës si aknet, hiperpigmentim, dhe rrudhat, duke e bërë atë ideal për përdorim të përditshëm. Përmban SPF 35 për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimet e rrezatimit UV, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për të ruajtur shëndetin e lëkurës. Formula e tij është e lehtë dhe e shkëlqyeshme për të aplikuar, duke dhënë një përfundim të butë dhe të qëndrueshëm gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Dermablend SPF 35 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?