Previous
Previous Product Image

Omegor Omega 3 x 90 capsules

L1,800.00
Next

Doppel Herz Omega-3 800 x 120

L1,650.00
Next Product Image

Omega 3 PharmaVital x 120 capsules

L1,000.00

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Acidet yndyrore PharmaVital Omega-3 në trupin e njeriut luajnë një rol shumë të rëndësishëm në shëndetin e përgjithshëm:

 

Mbron zemrën dhe enët e gjakut

Ul nivelet e trigliceridit dhe kolesterolit

Lehtëson problemet e artritit

Efekt i dobishëm në zvogëlimin e proceseve inflamatore në lëkurë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Omega 3 PharmaVital x 120 capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping