Previous
Previous Product Image

Lierac Dioptiride 15ml

L 3,020.00
Next

Neutrogena Daily Serum 30ml

L 1,400.00
Next Product Image

Neutrogena Cleansing Toner 200ml

L 800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

PËRSHKRIM I PRODUKTIT
Toneri për pastrimin e pikave të zeza Neutrogena® me acid salicilik është vërtetuar klinikisht se parandalon dhe eliminon pikat e zeza. Formula pastron thellë për të hequr papastërtitë dhe vajin e bllokuar në poret tuaja, papastërtitë që mund të çojnë në pikat e zeza. Ky tonik për pikat e zeza lë çehre të duket dukshëm të rafinuar.

Punon në burim për të ndihmuar në zhbllokimin e poreve dhe për të hequr vajin dhe papastërtitë e bllokuara.
Formuluar me përbërës që luftojnë pikat e zeza.
Toner me 0.5% Acid Salicilik.
Zhvilluar me dermatologë.
Pa vaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Cleansing Toner 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?