Previous
Previous Product Image

Activimi Multivitamine x 30 capsules

L2,100.00
Next

MGK VIS Integratore Alimentare x 15 bustine

L1,870.00
Next Product Image

Description

Suplement ushqimor me përmbajtje Maca 500 mg dhe Ginseng 200 mg. Rrit fuqine fizike ne periudha stresi. Suporton funksionin konjuktiv dhe redukton lodhjen. Një kapsulë tre herë në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maca 500/ 200mg x 90 capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping