Previous
Previous Product Image

Solgar Kangavites x60 chewable tablet

L 2,343.00
Next

Supradyn Energija x30 tablet

L 2,200.00
Next Product Image

Litan-C 1000mg x30 tablet

L 560.00

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Litan-C 1000mg është një suplement ushqimor që përmban vitaminën C në dozën e lartë të 1000mg për tabletë. Vitamina C është një antioksidant kyç për shëndetin e përgjithshëm të trupit, duke luajtur një rol të rëndësishëm në forcimin e sistemit imunitar, mbështetjen e shëndetit të lëkurës, përmirësimin e shëndetit të mushkërive dhe shërimin e plagëve. Vitamina C gjithashtu është e nevojshme për formimin e kolagjenit, një proteinë themelore për shëndetin e indeve të ndryshme të trupit.

Litan-C 1000mg përdoret për të mbështetur nivelin e vitaminës C në trup, veçanërisht në raste kur konsumi i frutave dhe perimeve të pasura me vitaminë C është i kufizuar. Një tabletkë e Litan-C 1000mg ofron një dozë të lartë të vitaminës C, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për ata që duan të rrisin sasinë e kësaj vitamine në dietën e tyre. Si me çdo suplement, konsultimi me një profesionist të kujdesit shëndetësor është i rekomandueshëm për të përcaktuar dozën dhe përdorimin e duhur për nevojat tuaja individuale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Litan-C 1000mg x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?